Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady
Výstavy a akce Navštivte nás Galerie Obchod

Jóga pro babičky a dědečky

so 22. 6. 16:00 Atrium Letní Lázně Poděbrady

Objevte radost a pohodu s Jógou pro babičky a dědečky.

Máte chuť zlepšit svou fyzickou kondici, udržet svou mysl svěží a nalézt nový způsob, jak si užít každý den? Přidejte se k naší speciální třídě jógy pro začátečníky a středně pokročilé. Naše lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Jemné a bezpečné cviky pro zvýšení flexibility a síly. Přátelská a podpůrná atmosféra, kde se můžete setkat s novými přáteli. Instruktoři s dlouholetými zkušenostmi, kteří rozumí specifickým potřebám starších osob.

Lekce jógy pod vedením Hany Hobstové trvá 75 minut. Cvičení probíhá ve venkovním Atriu Letní Lázně Poděbrady. V případě špatného počasí je lekce přesunuta do přilehlé Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady. Na cvičení doporučujeme pohodlné oblečení umožňující pohyb. Obuv není potřeba. Podložky na cvičení jsou dostupné zdarma k zapůjčení na místě.

Lektorka Mgr. Hana Hobstová je absolventkou oboru Instruktor Jógy, akreditovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a mezinárodní organizací Yoga Alliance. Brněnská rodačka je spoluzakladatelkou Spolku Večernice, z. s. založeném v roce 2007. Cílem sdružení je propagace aktivního stárnutí a zdravého životního stylu v pohybu. Zdraví a aktivita umožňuje seniorům snadnější přizpůsobení se společenským změnám, podporuje jejich fyzickou zdatnost a nezávislost.

Jóga pro babičky a dědečky
sobota 22. 6. 2024 16:00
Atrium Letní Lázně Poděbrady
vstup přes Galerii Ludvíka Kuby Poděbrady, Libušina
Základní vstupné 200 Kč
Lázeňští hosté 150 Kč
vstupenky online

Událost na Facebooku

V ceně cvičení zahrnuta vstupenka zdarma na výstavu v Galerii Ludvíka Kuby Poděbrady.

Událost pořádají Lázně Poděbrady, a. s. a Večernice, z. s.